
Termostati, Veria B45, Vrsta senzora: NTC
189B4050
Temperatura – soba [°C]: 5 - 35, Temperatura – pod [°C]: 5 - 45, Vrsta ekrana: Bez ekrana
189B4050
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dvopolni prekidač | Da |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| IP klasa elementa | 31 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 15 A |
| Material Description | Veria Control B45 thermostat |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Opis | Veria Control B45 termostat |
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 0.25 W |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 85.00 mm |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura – pod [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatura – pod [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Tip proizvoda | Veria B45 |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 41112209 |
| Visina [mm] | 85 mm |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | NTC |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.232 Kilogram |
| Neto težina | 0.23 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 1.131 Liter |
| EAN/UPC | 5703466190401 |