
PX termostat, PX Controls, Vrsta senzora: NTC, 25 A@120-240V
088L3422
Vrsta ekrana: Bez ekrana
088L3422
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Roof frost protection |
| Boja | Bela |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej (da/ne) | Ne |
| Dubina [in] | 2.50 in |
| Dubina [mm] | 64 mm |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Histereza (+/-) | 0.20 |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa elementa | 44 |
| Kompanija sertifikovanja | C CSA US |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 25 A@120-240V |
| Material Description | Line Voltage Therm. w/Weatherproof Encl. |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 120 V |
| Odobrenje | c CSA us |
| Opis | Linijski napon term. otporan na vrem. uslove |
| Opis proizvoda | PX Controls |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [in] | 3.10 in |
| Širina [mm] | 78.00 mm |
| Tačka određivanja senzora [oma/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 85 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatura okoline [°F] [Max] | 185 °F |
| Temperatura okoline [°F] [Min] | -40 °F |
| Tip indikatora | LED |
| Tip proizvoda | PX termostat |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Out of scope |
| Visina [in.] | 6.38 in |
| Visina [mm] | 162 mm |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | NTC |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.34 Kilogram |
| Neto težina | 0.34 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466164884 |
| Proposition 65 | Cancer |