
Termostati, LX termostat sa programiranjem, Vrsta senzora: Pod
088L5140
Vrsta ekrana: Ekran osetljiv na dodir
088L5140
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Bela |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [in] | 0.80 in |
| Dubina [mm] | 20 mm |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 15 A |
| Material Description | LX205T Wifi Thermostat |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 120 V |
| Opis | LX205T Wifi termostat |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis proizvoda | LX termostat sa programiranjem |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [in] | 3.20 in |
| Širina [mm] | 82.00 mm |
| Tip proizvoda | LX/TX termostat |
| UL ocena | No |
| Visina [in.] | 5.10 in |
| Visina [mm] | 130 mm |
| Vrsta ekrana | Ekran osetljiv na dodir |
| Vrsta senzora | Pod |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.242 Kilogram |
| Neto težina | 0.24 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466240588 |