
Termostati, LX termostat bez programiranja, Vrsta senzora: Prostorija + pod
088L5137
41 °F, 104 °F, Vrsta ekrana: LCD
088L5137
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Bela |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Ne |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [in] | 0.80 in |
| Dubina [mm] | 20 mm |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Frekvencija [Hz] | 60 Hz |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Histereza (+/-) | 0.20 |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa elementa | 21 |
| Kompanija sertifikovanja | C CSA US |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 15 A |
| Material Description | LX205 Non programmable Thermostat |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 120 V |
| Odobrenje | c CSA us |
| Ograničenje temperature [°F] [Max] | 104 °F |
| Ograničenje temperature [°F] [Min] | 41 °F |
| Opis | LX205 termostat bez programiranja |
| Opis proizvoda | LX termostat bez programiranja |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [in] | 3.20 in |
| Širina [mm] | 82.00 mm |
| Tačka određivanja senzora [oma/°C] | 12 @ 25 |
| Temperatura – pod [°F] [Max] | 104 °F |
| Temperatura – pod [°F] [Min] | 41 °F |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 40 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura okoline [°F] [Max] | 104 °F |
| Temperatura okoline [°F] [Min] | 32 °F |
| Tip indikatora | LED |
| Tip proizvoda | LX/TX termostat |
| Tip regulacije | PWM |
| UL ocena | No |
| Visina [in.] | 5.10 in |
| Visina [mm] | 130 mm |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta senzora | Prostorija + pod |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
| Zaštita od mraza [°F] | 41 °F |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.4 Kilogram |
| Neto težina | 0.4 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466238721 |