
Termostati, LX proširivač opterećenja, Vrsta senzora: Pod
088L5135
Vrsta ekrana: Bez ekrana
088L5135
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Bela |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina [in] | 1.00 in |
| Dubina [mm] | 25 mm |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Induktivno opterećenje | 15 A |
| IP klasa elementa | 40 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 15 A |
| Material Description | Danfoss LX Power Module |
| Number of contactors [pcs] | 1 pc |
| Opis | LX proširivač opterećenja |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis proizvoda | LX proširivač opterećenja |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [in] | 3.00 in |
| Širina [mm] | 75.00 mm |
| Tip proizvoda | LX/TX termostat |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Out of scope |
| Visina [in.] | 4.80 in |
| Visina [mm] | 123 mm |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | Pod |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.242 Kilogram |
| Neto težina | 0.24 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466199329 |