
GX controller, GX thermostat, Sensor type: Outdoor, 40 A
088L3451
Vrsta ekrana: Bez ekrana
088L3451
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ground ice and snow melting |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej (da/ne) | Ne |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Induktivno opterećenje | max 40A |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 40 A |
| Material Description | Magnetic Contactor - 40A, 208-240V |
| Opis | Magnetni kontaktor - 40 A, 208-240 V |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis proizvoda | GX thermostat |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Tip proizvoda | GX controller |
| UL ocena | Out of scope |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | Outdoor |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1 Kilogram |
| Neto težina | 1 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466149478 |