
Vrsta senzora: Tajmer
088L3437
Vrsta ekrana: Bez ekrana
088L3437
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ground ice and snow melting |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej (da/ne) | Ne |
| Dubina [in] | 5.00 in |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| IP klasa elementa | NEMA 1 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 200 A |
| Material Description | 200A Panel Enclosure 4Hr Timer & 4-3P CS |
| Napon napajanja [V] AC | 120 V |
| Number of contactors [pcs] | 4 pc |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | 200A Panel Enclosure 4Hr Timer & 4-3P CS |
| Opis proizvoda | GX thermostat |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [in] | 10.00 in |
| Tip proizvoda | GX controller |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Out of scope |
| Visina [in.] | 12.00 in |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | Tajmer |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 9.07 Kilogram |
| Neto težina | 9.07 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.983 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5715162422373 |