
Vrsta senzora: Tlo
088L3415
Vrsta ekrana: Osvetljeni ekran sa 2x16 znakova
088L3415
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Asphalt ice and snow meltingGround ice and snow meltingRoof frost protection |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Da |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [mm] | 76 mm |
| Dužina [m.] | 178.00 m |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa elementa | 20 |
| Kompatibilni sistemi rama | Ne |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 15 A |
| Material Description | GX850M ACP 208-600V |
| Nadzor otkaza senzora | Da |
| Napon napajanja [V] AC | 120 V |
| Opis | GX850M ACP 208-600V |
| Opis proizvoda | GX thermostat |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 3.00 W |
| Product line | 21 |
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| Rezervna baterija | Ne |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 76.00 mm |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 40 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | -10 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip indikatora | LED |
| Tip proizvoda | GX controller |
| UL ocena | Out of scope |
| Visina [mm] | 178 mm |
| Vrsta ekrana | Osvetljeni ekran sa 2x16 znakova |
| Vrsta senzora | Tlo |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 5.96 Kilogram |
| Neto težina | 5.96 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466148907 |
| Proposition 65 | Cancer |