
Termostat DS2, Vrsta senzora: Tlo, 30 A@240V
088L3044
Vrsta ekrana: Bez ekrana
088L3044
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ground ice and snow melting |
| Boja | Bela |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Ne |
| Displej (da/ne) | Ne |
| Dubina [in] | 2.75 in |
| Dubina [mm] | 70 mm |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| IP klasa elementa | NEMA 3R |
| Kompanija sertifikovanja | C CSA US |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 30 A@240V |
| Material Description | DS-2C Small System Automatic Controller |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 120 V |
| Odobrenje | c CSA us |
| Opis | DS-2C automatski regulator za male sisteme |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis proizvoda | Termostat DS2 |
| Product line | 21 |
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [in] | 7.00 in |
| Širina [mm] | 178.00 mm |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 85 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatura okoline [°F] [Max] | 185 °F |
| Temperatura okoline [°F] [Min] | -40 °F |
| Tip proizvoda | GX controller |
| UL ocena | Out of scope |
| Visina [in.] | 4.75 in |
| Visina [mm] | 121 mm |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | Tlo |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od mraza [°F] | -40 °F |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.36 Kilogram |
| Neto težina | 1.36 Kilogram |
| Zapremina | 5.234 Cubic decimeter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 720825511559 |
| Proposition 65 | Reproductive Harm |