
Termostati, ECtemp TAI, Vrsta senzora: NTC
088L0461
Temperatura – soba [°C]: 5 - 38, Vrsta ekrana: LCD
088L0461
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [mm] | 17 mm |
| Ecodesign class | 4 |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(c) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| IP klasa elementa | 30 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 10 A |
| Material Description | Danfoss ECtemp TAI 0.5 |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 220 V |
| Opis | ECtemp TAI 0.5 |
| Opis proizvoda | ECtemp TAI |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 81.00 mm |
| Stepen zagađenja | 2 |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 38 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip proizvoda | ECtemp TAI |
| Tip regulacije | PI (Proportional Integral) |
| UL ocena | No |
| Visina [mm] | 84 mm |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta senzora | NTC |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.18 Kilogram |
| Neto težina | 0.06 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.556 Liter |
| EAN/UPC | 5703466249543 |