
Termostati, ECtemp Next Plus, Vrsta senzora: Pod
088L0129
Vrsta ekrana: LCD
088L0129
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| 1 Težina primarne baterije kg | 0.001 |
| 1 Ukupna težina primarne baterije Kg | 0.001 |
| Aplikacija | Floor heating |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Displej (da/ne) | Da |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(c) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Količina baterija | 1 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 16 A |
| Material Description | Danfoss ECtemp Next Modbus |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 220 V |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | Danfoss ECtemp Next Modbus |
| Opis proizvoda | ECtemp Next Plus |
| Product line | 21 |
| Rezervna baterija | Da |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | Yes |
| SCIP dosije br. | 50d35251-5939-484c-be43-57270ceaf246 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip ili naziv baterije | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Tip proizvoda | ECtemp Next Plus |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Out of scope |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta senzora | Pod |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.306 Kilogram |
| Neto težina | 0.296 Kilogram |
| Zapremina | 0.001 Cubic meter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466241790 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |