
Termostati, ECtemp Next Plus, Vrsta senzora: Prostorija + pod
088L0121
Temperatura – soba [°C]: 5 - 35, Vrsta ekrana: LCD
088L0121
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| 1 Težina primarne baterije kg | 0.001 |
| 1 Ukupna težina primarne baterije Kg | 0.001 |
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Beli RAL 9010 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| DIN montaža | Ne |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [mm] | 16 mm |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(c) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Induktivno opterećenje | max 1A |
| IP klasa termostata | 30 |
| Klasa softvera | A |
| Količina baterija | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | EAC |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 16 A |
| Material Description | TERMOSTAT DANFOSS ECTEMP NEXT PLUS |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 250 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 85 V |
| Odobrenje | EAC |
| Ograničenje temperature [°C] [Max] | 45 °C |
| Ograničenje temperature [°C] [Min] | 5 °C |
| Opis | ECtemp Next Plus |
| Opis proizvoda | ECtemp Next Plus |
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 0.50 W |
| Product line | 21 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| Rezervna baterija | Da |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | Yes |
| SCIP dosije br. | 50d35251-5939-484c-be43-57270ceaf246 |
| Stepen zagađenja | 2 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tačka određivanja senzora [oma/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Temperatura – pod [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatura – pod [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 60 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | -10 °C |
| Temperatura pri testu pritiskom kugle [°C] | 75 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 60 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -10 °C |
| Težina po bateriji | 1 g |
| Tip ili naziv baterije | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Tip proizvoda | ECtemp Next Plus |
| Tip regulacije | Histereza |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 41112209 |
| Visina [mm] | 86 mm |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta senzora | Prostorija + pod |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.306 Kilogram |
| Neto težina | 0.296 Kilogram |
| Zapremina | 1.131 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466233979 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |