
ECtemp ECO Heat
088L0451
ECtemp ECO Heat, white
088L0451
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Bela |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Ne |
| Displej (da/ne) | Da |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| IP klasa elementa | 20 |
| IP klasa termostata | 20 |
| Kompatibilni sistemi rama | Ne |
| Kompatibilni strani tipovi senzora | Da |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 16 |
| Material Description | ECtemp ECO Heat, white |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 250 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 85 V |
| Opis | ECtemp ECO Heat, white |
| Product line | 21 |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 86.00 mm |
| Tip proizvoda | ECtemp ECO Heat |
| Tip regulacije | Histereza |
| Visina [mm] | 86 mm |
| Vrsta ekrana | LED |
| Vrsta senzora | Prostorija + pod |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 251 Gram |
| Neto težina | 204 Gram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.595 Liter |
| EAN/UPC | 5703466252161 |