
Termostati, ECtemp 850, Vrsta senzora: bez senzora
088L0449
Vrsta ekrana: Osvetljeni ekran sa 2x16 znakova
088L0449
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Asphalt ice and snow meltingGround ice and snow meltingRoof frost protection |
| Boja | Beli RAL 9010 |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Da |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [mm] | 53 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 280 mm |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa elementa | 20 |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Kompatibilni sistemi rama | Ne |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 15 A |
| Material Description | ECtemp 850 IV Latin with PSU |
| Nadzor otkaza senzora | Da |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 220 V |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | "Temperature controller for and and snow melting systems" |
| Odobrenje | CE |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | ECtemp 850 IV sa napajanjem PSU, latinica |
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 3.00 W |
| Product line | 21 |
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| Rezervna baterija | Ne |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 7a73589d-5564-4385-abca-03fd7de34e2a |
| Širina [mm] | 23.50 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 232 mm |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 40 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | -10 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip indikatora | LED |
| Tip proizvoda | ECtemp 850 |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 41112209 |
| Visina [mm] | 86 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 72 mm |
| Vrsta ekrana | Osvetljeni ekran sa 2x16 znakova |
| Vrsta senzora | bez senzora |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.688 Kilogram |
| Neto težina | 0.653 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 4.508 Liter |
| EAN/UPC | 5703466130391 |