
Termostati, ECtemp 440, 5 °C - 35 °C
088L0464
Opseg podešavanja temperature [°C]: 5 - 35, Vrsta ekrana: LCD
088L0464
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| 1 Težina primarne baterije kg | 0.001 |
| 1 Ukupna težina primarne baterije Kg | 0.001 |
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Beli RAL 9010 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Ne |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [mm] | 13 mm |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| IP klasa termostata | 30 |
| Količina baterija | 1 |
| Material Description | C4C ECtemp 440, no sensor CN |
| Opis | ECtemp 440, no sensor CN |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opseg podešavanja temperature [°C] [Max] | 35 °C |
| Opseg podešavanja temperature [°C] [Min] | 5 °C |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | Yes |
| Temperatura – pod [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatura – pod [°C] [Min] | 5 °C |
| Tip ili naziv baterije | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Tip proizvoda | ECtemp 440 |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Out of scope |
| Visina [mm] | 86 mm |
| Vrsta ekrana | LCD |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.357 Kilogram |
| Neto težina | 0.271 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.001 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5715162228814 |