
Termostati, Vrsta senzora: Prostorija + pod
088L0032
Temperatura – soba [°C]: 5 - 35, Vrsta ekrana: Bez ekrana
088L0032
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Beli RAL 9010 |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Ne |
| Dubina [mm] | 36 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 90 mm |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Histereza (+/-) | 0.20 |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa elementa | 30 |
| Kompanija sertifikovanja | NEMKO |
| Maks. veličina kabla terminala [mm²] | 2 x 2.5 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 16 A |
| Material Description | EFET-132 PW WE sensor cable 3m 15KOHM |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 220 V |
| Odobrenje | CE |
| Opis | ECtemp 132 |
| Opis proizvoda | ECtemp 132 |
| Podešavanje skale | 0 - 6 |
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 5.00 W |
| Product line | 21 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 82.00 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 89 mm |
| Stepen zagađenja | 2 |
| Tačka određivanja senzora [oma/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Temperatura – pod [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura – pod [°C] [Min] | 20 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura pri testu pritiskom kugle [°C] | 75 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip indikatora | LED |
| Tip proizvoda | ECtemp serija 13x |
| Tip regulacije | Histereza |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 41112209 |
| Visina [mm] | 82 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 93 mm |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | Prostorija + pod |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.186 Kilogram |
| Neto težina | 0.186 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.745 Liter |
| EAN/UPC | 5703466126738 |