
Reflektujuće izolacione ploče 100 ploča 50m²
088L0097
Application: Floor heating
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: ECcell
Preporučena zamena: 140F1132
088L0097
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Debljina [mm] | 13.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 1200 mm |
| Dužina [m.] | 1.00 m |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Grupa proizvoda | Drugi proizvodi za grejanje |
| Material Description | Danfoss Reflect 50m² 100 plates |
| Opis | Reflektujuće izolacione ploče 100 ploča 50m² |
| Product line | 21 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radna temperatura [°C] [Max] | 80 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 50.00 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 800 mm |
| Tip proizvoda | ECcell |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 30141500 |
| Visina pakovanja [mm] | 1300 mm |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 174.4 Kilogram |
| Neto težina | 135 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 1440 Liter |
| EAN/UPC | 5703466173589 |