
Grejne mrežice, Veria QM 150, 7.00 m², Napon napajanja [V] AC: 230, 1050 W
189B0176
Veria QM 150 1050W230V 7m², 2C GLO
189B0176
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja spoljne oplate | Žuta |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 3.50 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 2.3 m |
| Dužina mrežice [m] | 14.00 m |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 12 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna toplota [W] | 1050 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Material Description | Veria QM 150 1050W230V 7m², 2C GLO |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 7.00 m² |
| Odobrenje | CE |
| Opis | Veria QM 150 1050W230V 7m², 2C GLO |
| Otpornost na deformisanje [N] | 600 N |
| Otpornost na istezanje [N] | 120 N |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 120 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 0.5 m |
| Spoljna oplata | PVDF |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip hladnog provodnika | DTWB |
| Tip proizvoda | Veria QM 150 |
| UL ocena | No |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 1.0 mm² |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 3.47 Kilogram |
| Neto težina | 3.435 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466206898 |