
Grejne mrežice, GX mrežica, 50 W/ft², 120 ft², Napon napajanja [V] AC: 480
088L3279
Vrsta kabla: Dvojni provodnik
088L3279
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ground ice and snow melting |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crna |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 165 mm |
| Dužina hladnog provodnika [ft] | 19.6 ft |
| Dužina mrežice [ft] | 60.0 ft |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/ft²] | 50 W/ft² |
| Izlazna toplota [W] | 6020 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Jačina struje [A] [Max] | 12.5 A |
| Količina hladnih provodnika | 2 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | UL LLC |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | GX Mat 480V, 60 Ft. 120Sq. Ft. 6020W |
| Materijal za ispunu | PEX |
| Napon napajanja [V] AC | 480 V |
| Oblast pokrivenosti [sq ft] | 120 ft² |
| Odobrenje | E543796 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Odobrenje po standardu | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Opis | GX Mat 480V, 60 Ft. 120Sq. Ft. 6020W |
| Opis proizvoda | GX Mat |
| Otpornost kabla [om] | 38.3000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | 2000 N |
| Otpornost na istezanje [N] | 120 N |
| Prečnik kabla [in] | 0.25 in |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°F] [Max] | 149 °F |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 2.0 ft |
| Širina pakovanja [mm] | 105 mm |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVC |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura pri neaktivnosti [°F] [Max] | 220 °F |
| Temperatura ugradnje [°F] | 23 °F |
| Tip hladnog provodnika | AWG14 |
| Tip proizvoda | GX mrežica |
| UL ocena | Yes |
| Vatrootporan | Da |
| Visina pakovanja [mm] | 330 mm |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Zaštita od UV zraka | Da |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 10.135 Kilogram |
| Neto težina | 10.034 Kilogram |
| Zapremina | 74.851 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466159187 |
| Proposition 65 | Cancer |