
Grejne mrežice, ECmat 85T PRE, 85 W/m², 10.70 m², Napon napajanja [V] AC: 230
088L6416
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Širina mrežice[m]: 0.5, Dužina mrežice [m]: 21.3
088L6416
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crvena |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 3.50 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 268 mm |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 4.0 m |
| Dužina mrežice [m] | 21.30 m |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 85 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 910 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Količina hladnih provodnika | 2 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | ECmat 85T PRE 10,7m² 230V 910W |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 10.70 m² |
| Odobrenje | CE |
| Opis | ECmat 85T PRE 10,7m² 230V 910W |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Otpornost kabla [om] | 58.2000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | 600 N |
| Otpornost na istezanje [N] | 300 N |
| Prečnik kabla [mm] | 3.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 90 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 0.5 m |
| Širina pakovanja [mm] | 305 mm |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVDF |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura pri neaktivnosti [°C] [Max] | 60 °C |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Tip hladnog provodnika | DTWB |
| Tip proizvoda | ECmat 85T PRE |
| UL ocena | Out of scope |
| Vatrootporan | Da |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 1.0 mm² |
| Visina pakovanja [mm] | 595 mm |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Zaštita od UV zraka | Ne |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 7.306 Kilogram |
| Neto težina | 7.234 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 38.885 Liter |
| EAN/UPC | 5703466245583 |