
Grejne mrežice, ECinfracable 100T, 100 W/m², 26.30 m², Napon napajanja [V] AC: 230
088L6331
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Širina mrežice[m]: 0.8, Dužina mrežice [m]: 35
088L6331
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crna |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 7.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 370 mm |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 4.0 m |
| Dužina mrežice [m] | 35.00 m |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 99 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 100 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 2615 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Količina hladnih provodnika | 3 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | ECinfracable 100T 26,3m² 230V 2615W |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 26.30 m² |
| Odobrenje | CE |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | ECinfracable 100T 26,3m² 230V 2615W |
| Otpornost kabla [om] | 20.2000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | >1500 N |
| Otpornost na istezanje [N] | >500 N |
| Prečnik kabla [mm] | 7.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 60 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 0.8 m |
| Širina pakovanja [mm] | 370 mm |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVC |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura pri neaktivnosti [°C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Tip hladnog provodnika | DTCL |
| Tip proizvoda | ECinfracable 100T |
| UL ocena | Out of scope |
| Vatrootporan | Da |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 2.5 mm² |
| Visina pakovanja [mm] | 790 mm |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Zaštita od UV zraka | Da |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 13.867 Kilogram |
| Neto težina | 13.73 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 108.151 Liter |
| EAN/UPC | 5703466244951 |