
Grejne mrežice, ECdry, 55 W/m², 5.00 m², Napon napajanja [V] AC: 230
088L0143
Vrsta kabla: Jedan provodnik, Širina mrežice[m]: 1, Dužina mrežice [m]: 5
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: Grejne mrežice
088L0143
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 8.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 1050 mm |
| Dužina mrežice [m] | 5.00 m |
| EEE kategorija | 4 large equipment (any external dimension > 50 cm) |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(c) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Garancija [godina] | 5 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Ne |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 55 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 242 W |
| Izolacioni materijal | PP-pena |
| Jačina struje [A] [Max] | 10.0 A |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | Danfoss ECdry 55 242W 230V 5m² |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 5.00 m² |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Odobrenje | CE |
| Opis | ECdry 55 242W 230V 5m² |
| Opis proizvoda | ECdry 55 |
| Otpornost kabla [om] | 219.0000 Ohm |
| Prigušenje zvuka [dB] | 17 dB |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Sečeno po meri | Ne |
| Širina [mm] | 100.00 mm |
| Širina mrežice[m] | 1.0 m |
| Širina pakovanja [mm] | 250 mm |
| Tip proizvoda | ECdry |
| Toplotna otpornost [W/m²K] | 8 Btu/h-ft²Â°F |
| U okviru OEEO | Yes |
| Ugradbena visina [mm] [Min] | 8 mm |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 40101830 |
| Vrsta kabla | Jedan provodnik |
| Warranty type | 5-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 7.05 Kilogram |
| Neto težina | 6.98 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 65.625 Liter |
| EAN/UPC | 5703466238226 |