BOCK, Motor component, Kit
097B82390
Compressors spare parts, Set-motor 75kW S/SS [PW50:50], Legacy BOCK ID: 82390
097B82390
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brend | BOCK |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82390 |
| Material Description | Set-motor 75kW S/SS [PW50:50] |
| Napajanje | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Motor component |
| Opis | Set-motor 75kW S/SS [PW50:50] |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sadrži baterije | No |
| Tip proizvoda | Kit |
| U okviru OEEO | No |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 138.24 Kilogram |
| Neto težina | 138.24 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162909485 |