BOCK, Connector, Valve
097B82374
Compressors spare parts, Set-shut-off valve ø42+1 5/8", Legacy BOCK ID: 82374
097B82374
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brend | BOCK |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82374 |
| Material Description | Set-shut-off valve ø42+1 5/8" |
| Naziv proizvoda | Connector |
| Opis | Set-shut-off valve ø42+1 5/8" |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sadrži baterije | No |
| Tip priključka | Soldering/welding |
| Tip proizvoda | Valve |
| U okviru OEEO | No |
| Veličina konekcije [mm] | 42 mm |
| Veličina priključka (in) | 1 5/8 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 3.47 Kilogram |
| Neto težina | 3.47 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162909324 |