BOCK, Heater, Capacity regulator
097B82360
Compressors spare parts, Set-DCR22 CO2 230V AC retrof., Legacy BOCK ID: 82360
097B82360
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brend | BOCK |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82360 |
| Material Description | Set-DCR22 CO2 230V AC retrof. |
| Napajanje | 230V AC |
| Naziv proizvoda | Heater |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | SET-SHUT-OFF VALVE_1 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | Set-DCR22 CO2 230V AC retrof. |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | c10dd66d-41db-4423-a88d-398b76db3c0b |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Tip proizvoda | Capacity regulator |
| U okviru OEEO | No |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 8.1 Kilogram |
| Neto težina | 8.1 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162906965 |