BOCK, Motor component, Kit
097B82305
Compressors spare parts, Set-motor 60kW S/SS [PW50:50], Legacy BOCK ID: 82305
097B82305
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brend | BOCK |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82305 |
| Material Description | Set-motor 60kW S/SS [PW50:50] |
| Napajanje | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Motor component |
| Opis | Set-motor 60kW S/SS [PW50:50] |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sadrži baterije | No |
| Tip proizvoda | Kit |
| U okviru OEEO | No |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 117.2 Kilogram |
| Neto težina | 117.2 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894248 |