BOCK, Motor component, Kit
097B82289
Compressors spare parts, Set-motor 1,1kW D/S, Legacy BOCK ID: 82289
097B82289
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brend | BOCK |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82289 |
| Material Description | Set-motor 1,1kW D/S |
| Napajanje | 290/500V 50Hz (330/575V 60Hz) |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Motor component |
| Opis | Set-motor 1,1kW D/S |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sadrži baterije | No |
| Tip proizvoda | Kit |
| U okviru OEEO | No |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 18.6 Kilogram |
| Neto težina | 18.6 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894057 |