BOCK, Connector, Valve
097B82127
Compressors spare parts, Set-solenoid coil 12V DC, Legacy BOCK ID: 82127
097B82127
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brend | BOCK |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82127 |
| Material Description | Set-solenoid coil 12V DC |
| Napajanje | 12V DC |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Connector |
| Opis | Set-solenoid coil 12V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sadrži baterije | No |
| Tip proizvoda | Valve |
| U okviru OEEO | No |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 160 Gram |
| Neto težina | 160 Gram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894590 |