
AFD za olje, PN 25, 1 bar - 6 bar, 80 cm², RDEČA
003G1042
AFD OLJE PB25 1-6 80 cm2 rdeč
003G1042
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva | RDEČA |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 25 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | Termo oil |
| Funkcija | Regulator za reduciranje tlaka |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | AFD/A |
| Material | Steel, mat. No 1.0338, zinc plated |
| Material Description | AFD OIL PN25 1 - 6 (prej DA 1) |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 6.00 bar |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Min] | 1.00 bar |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Maks] | 6.00 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Min] | 1.00 bar |
| Omejitev pretoka | Ne |
| Opis | AFD OLJE PB25 1-6 80 cm2 rdeč |
| pH medija [Maks] | 10 |
| pH medija [Min] | 7 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Različica vgradnje | Pretok |
| Regulacija pretoka | Ne |
| Regulator tlaka | Regulator za reduciranje tlaka |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Pogoni – tlak, pretok |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | d6136a2c-1f94-49c4-8ba7-76f280516979 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip nastavitve | Adjustable |
| Tlačna stopnja | PN 25 |
| Velikost pogona [cm2] | 80 cm² |
| Vrsta izdelka | AFD za olje |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 8.881 Kilogram |
| Neto masa | 8.881 Kilogram |
| Volume | 26.754 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808566 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |