
AFD za olje, PN 25, 3 bar - 12 bar, 32 cm², RDEČA
003G1041
AFD OLJE PB25 3-12 32 cm2 rdeč
003G1041
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva | RDEČA |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 25 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | Termo oil |
| Funkcija | Regulator za reduciranje tlaka |
| Material | Steel, mat. No 1.0338, zinc plated |
| Material Description | AFD OIL PN25 3 - 12 (prej DA 1) |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 12.00 bar |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Min] | 3.00 bar |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Maks] | 12.00 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Min] | 3.00 bar |
| Omejitev pretoka | Ne |
| Opis | AFD OLJE PB25 3-12 32 cm2 rdeč |
| pH medija [Maks] | 10 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| pH medija [Min] | 7 |
| Product line | 08 |
| Različica vgradnje | Pretok |
| Regulacija pretoka | Ne |
| Regulator tlaka | Regulator za reduciranje tlaka |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Pogoni – tlak, pretok |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip nastavitve | Adjustable |
| Tlačna stopnja | PN 25 |
| Velikost pogona [cm2] | 32 cm² |
| Vrsta izdelka | AFD za olje |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 9.045 Kilogram |
| Neto masa | 9.045 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 26.772 Liter |
| EAN/UPC | 5702421808559 |