
AFA za olje, PN 25, 0.2 bar - 1.2 bar, 250 cm²
003G1473
AFA OLJE PB25 0,15-1,2 250 cm2 srebrn
003G1473
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva | Silver |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 25 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | Termo oil |
| Funkcija | Prelivni regulator tlaka |
| Material | Jeklo, mat. št. 1.0338, pocinkano in rumeni kromirano |
| Material Description | Pogon za prelivni regulator AFA-X 0,15 - |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 1.50 bar |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Min] | 0.15 bar |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Maks] | 1.20 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Min] | 0.20 bar |
| Omejitev pretoka | Ne |
| Opis | AFA OLJE PB25 0,15-1,2 250 cm2 srebrn |
| pH medija [Maks] | 10 |
| pH medija [Min] | 7 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Različica vgradnje | Bypass |
| Regulacija pretoka | Ne |
| Regulator tlaka | Prelivni regulator tlaka |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Pogoni – tlak, pretok |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip nastavitve | Adjustable |
| Tlačna stopnja | PN 25 |
| Velikost pogona [cm2] | 250 cm² |
| Vrsta izdelka | AFA za olje |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 13 Kilogram |
| Neto masa | 13 Kilogram |
| Volume | 47.317 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421815595 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |