
AFA za olje, PN 25, 0.5 bar - 2.5 bar, 80 cm², Rumena
003G1047
AFA OLJE PB25 0,5-2,5 80 cm2 rumen
003G1047
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva | Rumena |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 25 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | Termo oil |
| Funkcija | Prelivni regulator tlaka |
| Material | Jeklo, mat. št. 1.0338, pocinkano in rumeni kromirano |
| Material Description | AFA OIL PN25 0,5 - 2,5 ( prej DA 2) |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 2.50 bar |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Min] | 0.50 bar |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Maks] | 2.50 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Min] | 0.50 bar |
| Omejitev pretoka | Ne |
| Opis | AFA OLJE PB25 0,5-2,5 80 cm2 rumen |
| pH medija [Maks] | 10 |
| pH medija [Min] | 7 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Različica vgradnje | Bypass |
| Regulacija pretoka | Ne |
| Regulator tlaka | Prelivni regulator tlaka |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Pogoni – tlak, pretok |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip nastavitve | Adjustable |
| Tlačna stopnja | PN 25 |
| Velikost pogona [cm2] | 80 cm² |
| Vrsta izdelka | AFA za olje |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 8.55 Kilogram |
| Neto masa | 8.55 Kilogram |
| Volume | 26.485 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808610 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |