
AFA za olje, PN 25, 1 bar - 5 bar, 80 cm²
003G1046
AFA OLJE PB25 1-5 80 cm2 srebrn
003G1046
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva | Silver |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 25 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | Termo oil |
| Funkcija | Prelivni regulator tlaka |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | AFD/A |
| Material | Jeklo, mat. št. 1.0338, pocinkano in rumeni kromirano |
| Material Description | AFA OIL PN25 1 - 5 (prej DA 2) |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 5.00 bar |
| Nastavitev diferenčnega tlaka [bar] [Min] | 1.00 bar |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Maks] | 5.00 bar |
| Območje nastavitve tlaka (bar) [Min] | 1.00 bar |
| Omejitev pretoka | Ne |
| Opis | AFA OLJE PB25 1-5 80 cm2 srebrn |
| pH medija [Maks] | 10 |
| pH medija [Min] | 7 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Različica vgradnje | Bypass |
| Regulacija pretoka | Ne |
| Regulator tlaka | Prelivni regulator tlaka |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Pogoni – tlak, pretok |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | d6136a2c-1f94-49c4-8ba7-76f280516979 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip nastavitve | Adjustable |
| Tlačna stopnja | PN 25 |
| Velikost pogona [cm2] | 80 cm² |
| Vrsta izdelka | AFA za olje |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 9.917 Kilogram |
| Neto masa | 9.917 Kilogram |
| Volume | 25.831 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808603 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |