
Impulzne cevi, 3 mm, G 1/16, 2500 mm, Za vrsto izdelka: AVPL
003L5043
Set impulznih cevi 1,6 G1/16, fi3x2,5m
003L5043
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [mm] | 2500.0 mm |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Material | COPPER |
| Material Description | Impulse tube set AH G1/16, fi3x2,5m |
| Nominalni tlak [bar] | 16 bar |
| Opis | Set impulznih cevi 1,6 G1/16, fi3x2,5m |
| Premer [mm] | 3 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 15 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 15 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Maks] | 16 bar |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Min] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Velikost priključka | G 1/16 |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
| Za vrsto izdelka | AVPL |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.144 Kilogram |
| Neto masa | 0.144 Kilogram |
| Volume | 0.496 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104028149 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |