
Impulzne cevi, 6 mm, R 1/8, 1500 mm, Baker Cu-DHP CW024A H040, Za vrsto izdelka: AV(P)QM (T)
003H6852
Set impulznih cevi AV R 1/8##,fi 6x1,5m
003H6852
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [mm] | 1500.0 mm |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Material | Baker Cu-DHP CW024A H040 |
| Material Description | Univ.imp.set za AV program R 1/8",1,5m |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Opis | ,fi 6x1,5m |
| Premer [mm] | 6 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 50 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 15 mm |
| Product line | 08 |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Velikost priključka | R 1/8 |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
| Za vrsto izdelka | AV(P)QM (T) |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.362 Kilogram |
| Neto masa | 0.342 Kilogram |
| Volume | 3.927 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421541555 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |