
Impulzne cevi, 6 mm, 1500 mm, Medenina CW617N, Za vrsto izdelka: AFP(Q)/B
003H0488
Bakrena cev fi 6x1 mm 1,5 m
003H0488
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [mm] | 1500.0 mm |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Material | Medenina CW617N |
| Material Description | Cev signalna fi6x1 L=1,5m |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Opis | Bakrena cev fi 6x1 mm 1,5 m |
| Premer [mm] | 6 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 50 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 15 mm |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Maks] | 25 bar |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Min] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
| Za vrsto izdelka | AFP(Q)/B |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.344 Kilogram |
| Neto masa | 0.328 Kilogram |
| Volume | 3456.12 Cubic centimeter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421819005 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |