
Impulzne cevi, 10 mm, G 1/4, Nerjavno jeklo, DN 40
003G1822
003G1822
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | Impulzne cevi za AFPB(-F) 2 DN40 |
| Nominalni tlak [bar] | 40 bar |
| Premer [mm] | 10 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 40 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 40 mm |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Maks] | 40 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Min] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Velikost priključka | G 1/4 |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Za velikost ventila | DN 40 |
| Za vrsto izdelka | AFPB(-F) 2 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.2 Kilogram |
| Neto masa | 0.18 Kilogram |
| Volume | 0.6 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255136521 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |