
Kompresijski fiting fi 6 za notranji navoj z varovalnim vijakom
003G1599
Kompresijski fiting fi 6 za notranji navoj z varovalnim vijakom
003G1599
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material | Medenina CW602 |
| Material Description | Cev signalna PCV(A,D) 6 mm |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Opis | Kompresijski fiting fi 6 za notranji navoj z varovalnim vijakom |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 50 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 15 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Velikost priključka | G 1/4 |
| Vrsta izdelka | Kompresijski fitingi za impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.114 Kilogram |
| Neto masa | 0.114 Kilogram |
| Volume | 1.379 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421814185 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |