
Kompresijski fiting fi 10x1 mm, 1 kos
003G1468
Kompresijski fiting fi 10x1 mm, 1 kos
003G1468
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material | Jeklo W. št.: 1.0718 |
| Material Description | Priključki ? 10x1mm |
| Nominalni tlak [bar] | 40 bar |
| Opis | Kompresijski fiting fi 10x1 mm, 1 kos |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Maks] | 40 bar |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Min] | 40 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Velikost priključka | G 1/4 |
| Vrsta izdelka | Kompresijski fitingi za impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.118 Kilogram |
| Neto masa | 0.051 Kilogram |
| Volume | 1.372 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421816714 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |