
Impulzne cevi, 10 mm, G 1/4, 1500 mm, Baker CW 024A, Za vrsto izdelka: AFP(Q)/B
003G1391
Impulzna cev AF G1/4, fi10x1,5m
003G1391
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [mm] | 1500.0 mm |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Material | Baker CW 024A |
| Material Description | Impulzne cevi 10x1x1500 mm |
| Opis | Impulzna cev AF G1/4, fi10x1,5m |
| Premer [mm] | 10 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 250 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 15 mm |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 7c43cb77-911c-4b9f-aed9-1ac41d81c831 |
| Velikost priključka | G 1/4 |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
| Za velikost ventila | Universal |
| Za vrsto izdelka | AFP(Q)/B |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.574 Kilogram |
| Neto masa | 0.433 Kilogram |
| Volume | 3.538 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421812419 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |