
Impulzne cevi, 10 mm, G 1/4, Nerjavno jeklo, Za vrsto izdelka: AVPQ, DN 15; DN 20
003G1365
Impulzne cevi za AFPQ PN40 15/20
003G1365
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | AF IMPULSE TUBES (2) |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | Impulzne cevi AFPQ DN15 DN20 |
| Nominalni tlak [bar] | 40 bar |
| Opis | Impulzne cevi za AFPQ PN40 15/20 |
| Premer [mm] | 10 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 20 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 15 mm |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Maks] | 40 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Min] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 4faab7a1-b51b-40d1-b265-5c393b635759 |
| Velikost priključka | G 1/4 |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
| Za velikost ventila | DN 15DN 20 |
| Za vrsto izdelka | AVPQ |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.318 Kilogram |
| Neto masa | 0.27 Kilogram |
| Volume | 1.838 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421812150 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |