
Impulzne cevi, 10 mm, G 1/4, Nerjavno jeklo, Za vrsto izdelka: AFQ, DN 250
003G1350
Impulzne cevi za AFQ PN16 250
003G1350
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | AF IMPULSE TUBES (3) |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | Impulzne cevi AFQ DN250 |
| Nominalni tlak [bar] | 16 bar |
| Opis | Impulzne cevi za AFQ PN16 250 |
| Premer [mm] | 10 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 250 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 250 mm |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Maks] | 16 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Min] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | a4dd7d83-0861-4c57-a440-a43a1c26e506 |
| Velikost priključka | G 1/4 |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
| Za velikost ventila | DN 250 |
| Za vrsto izdelka | AFQ |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.343 Kilogram |
| Neto masa | 0.343 Kilogram |
| Volume | 2.592 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421812006 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |