
3/4" Mixing union valve 68-104°F (20-43C
31700200
3/4" Mixing union valve 68-104°F (20-43C
31700200
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | 3/4" MIXING UNION VALVE 68-104°F (20-43C |
| Nastavitveno območje za temperaturo [°C] [Maks] | 43 °C |
| Nastavitveno območje za temperaturo [°C] [Min] | 20 °C |
| Opis | 3/4" Mixing union valve 68-104°F (20-43C |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Termostatski ventili |
| Temperature setting range [°F] [Max] | 105 °F |
| Temperature setting range [°F] [Min] | 65 °F |
| Velikost priključka | 3/4" |
| Vrednost Cv | 5.2 |
| Vrsta izdelka | VTA / TMV |
| Vrste priključkov | Spojka / Notranje spajkanje |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.68 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Neto masa | 0.68 Kilogram |