
Brez svinčeni 1" NPT termostat 85-120°F
31622111LF
Brez svinčeni 1" NPT termostat 85-120°F
31622111LF
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | LEAD FREE 1" NPT THERMOSTATIC 85-120°F |
| Nastavitveno območje za temperaturo [°C] [Maks] | 49 °C |
| Nastavitveno območje za temperaturo [°C] [Min] | 30 °C |
| Opis | Brez svinčeni 1" NPT termostat 85-120°F |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Termostatski ventili |
| Temperature setting range [°F] [Max] | 120 °F |
| Temperature setting range [°F] [Min] | 85 °F |
| Velikost priključka | 1" |
| Vrednost Cv | 4.1 |
| Vrsta izdelka | VTA / TMV |
| Vrste priključkov | Notranji NPT |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.672 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Neto masa | 0.672 Kilogram |