
Brez svinčeni 3/4" NPT serija 30 MR
065B8871LF
Brez svinčeni 3/4" NPT serija 30 MR
065B8871LF
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | LEAD FREE 3/4" NPT SERIES 30 MR |
| Nastavitveno območje za temperaturo [°C] [Maks] | 70 °C |
| Nastavitveno območje za temperaturo [°C] [Min] | 30 °C |
| Opis | Brez svinčeni 3/4" NPT serija 30 MR |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Termostatski ventili |
| Temperature setting range [°F] [Max] | 160 °F |
| Temperature setting range [°F] [Min] | 85 °F |
| Velikost priključka | 3/4" |
| Vrednost Cv | 1.9 |
| Vrsta izdelka | VTA / TMV |
| Vrste priključkov | Notranji NPT |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.54 Kilogram |
| Neto masa | 0.54 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 7330193027755 |