
Cevi PEX, 16 mm, 600 m, 6 bar
088X0967
PEX-A pipe 16 x 2 mm, 600 m
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Cevi PE-Xa
088X0967
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 600.00 m |
| Material | PEX-A |
| Material Description | PEXa pipe 16 x 2 mm, 600 m PROJECT ONLY |
| Opis | PEX-A pipe 16 x 2 mm, 600 m |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Premer cevi [mm] | 16 mm |
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Vrsta izdelka | Cevi PEX |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.101 Kilogram |
| Neto masa | 0.101 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425148934 |