
Cevi PEX, 18 mm, 240 m, 6 bar
088X0957
PEX-A cevi 18 x 2 mm, 240 m
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Cevi PE-Xa
088X0957
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 240.00 m |
| Material | PEX-A |
| Material Description | PEXa pipe 18x2 mm, 240 m |
| Opis | PEX-A cevi 18 x 2 mm, 240 m |
| Opis izdelka | FH PEXa cevi 18 x 2 mm, 240 m |
| Premer cevi [mm] | 18 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Vrsta izdelka | Cevi PEX |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.107 Kilogram |
| Neto masa | 0.103 Kilogram |
| Volume | 0.8 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425135712 |
| Proposition 65 | No significant risk |