
Cevi PEX, 16 mm, 600 m, 8 bar
088X0878
PEX-A pipe 16 x 2 mm, 600 m, red colour
088X0878
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 8 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 600.00 m |
| Material | PEX-A |
| Material Description | PEX-A EVOH 5 Layer 16x2.0 600m (ES) RED |
| Opis | PEX-A pipe 16 x 2 mm, 600 m, red colour |
| Premer cevi [mm] | 16 mm |
| Product line | 34 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Vrsta izdelka | Cevi PEX |
| Vsebuje baterije | No |
| Znamka | Danfoss |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.088 Kilogram |
| Neto masa | 0.088 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162464786 |