
Cevi PEX, 18 mm, 240 m, 8 bar
088X0874
PEX-A pipe 18 x 2 mm, 240 m (ES)
088X0874
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 8 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 240.00 m |
| Material | PEX-A |
| Material Description | PEX-A EVOH 5 Layer 18x2.0 240m (ES) |
| Opis | PEX-A pipe 18 x 2 mm, 240 m (ES) |
| Premer cevi [mm] | 18 mm |
| Product line | 34 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Vrsta izdelka | Cevi PEX |
| Vsebuje baterije | No |
| Znamka | Danfoss |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.107 Kilogram |
| Neto masa | 0.107 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162442838 |