
Cevi PE-RT, 16 mm, 400 m, 8 bar
088X0810
C4C PERT I EVOH lemon 16*1.8
088X0810
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 8 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 400.00 m |
| EU RoHS izjeme | No |
| Material | PE-RT, tip I |
| Material Description | C4C PERT I EVOH lemon 16*1.8 |
| Opis | C4C PERT I EVOH lemon 16*1.8 |
| Premer cevi [mm] | 16 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 60 °C |
| Uravnoteženi preizkusni tlak [bar] | 12.000 bar |
| Vrsta izdelka | Cevi PE-RT |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.09 Kilogram |
| Neto masa | 0.09 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 68.42 Cubic centimeter |
| EAN/UPC | 5715162485781 |